Linka 10
Linka 10
Sídliště Nad Lužnicí střed - Autobusové Nádraží - Nemocnice hlavní vchod a zpět
Linka 10 jede ve špičce v 10 min. intervalu a je obsluhována především nízkopodlažními autobusy.
Zastávky:
Sídliště Nad Lužnicí střed
Sídliště Nad Lužnicí
Na Kopečku
Černé mosty
Autobusové nádraží
Poliklinika
U Reálky
Písecké rozcestí
Nemocnice hlavní vchod
Nemocnice
Písecké rozcestí
Křižíkovo náměstí
Poliklinika
Autobusové nádraží
Černé mosty
Na Kopečku
Sídliště Nad Lužnicí
Sídliště Nad Lužnicí střed